stomatolog: MUDr. Hana Kaněrová

vzdělání: Univerzita Karlova, 1. lékařská fakulta – obor stomatologie

člen ČSK, pravidelně absolvuje odborná školení

obory činnosti: konzervativní stomatologie, endodontické ošetření, protetické ošetření, dětská stomatologie a dentální hygiena

asistence: Andrea Brothánková

 

Ordinace

Stomatologická souprava KAVO ESTETICA E70

Ordinace je vybavena novým modelem této soupravy, který zajistí mimo jiné nadstandardní bezpečnost Vaší hygienické ochrany.

Během normálního provozu je zajištěna neustálá redukce bakterií pomocí dezinfekčního přípravku OXYGENAL 6, který zamezuje šíření a množení mikroorganismů. Prvotřídní kvalita chladicích a proplachovacích kapalin garantuje intenzivní redukci bakterií.
Systém HYDROclean zajišťuje čištění a dezinfekci celého sacího a vypouštěcího systému a hadic. Navíc prostředek DEKASEPTOL Gel je dávkován automaticky. 

Zařízení OXYmat a DEKAmat integrované v soupravě vám zajistí standardní a automatickou hygienu, která navíc zvyšuje provozní spolehlivost soupravy.

Digitální Zpracování Obrazu: Intraorální rentgen Focus + Instrumentarium Express Origo

Zdroj: BELdental

Moderní intraorální rentgen poskytuje kvalitní snímky při velmi krátkých dobách expozice = bezpečnost pro zdraví pacientů

Váš snímek uvidíte během pár vteřin na monitoru, lékař Vám názorně vysvětlí Vaši diagnózu a možné postupy léčby

Apex Lokátor + Endomotor

Zdroj: www.vdw-dental.com

Přístroj slouží k měření délky kořenových kanálků zubů a k mechanickému opracování stěn kořenových kanálků rotačními nástroji. Ošetření zubu má tak daleko lepší prognózu, než tomu bylo dříve (včetně zahnutých kořenů a jiných anomálií).

 

Satelec Newtron

Zdroj: https://www.acteongroup.com/cz

Ultrazvuk s koncovkami pro dentální hygienu, odstranění pigmentových skvrn na zubech, deep scaling ošetření kořenových kanálků a protetické ošetření. 

Čistička vzduchu (6 stupňů filtrace, ionizace, germicidní lampa)

Čistička vzduchu pro ochranu prostředí před bakteriemi a viry

Lupy s osvětlením

Lupové brýle 100 000 Luxů pro přesnější práci

Close Menu